• Seminář ekonomických mozků
  říjen–duben

  Zajímáš se o ekonomické dění v Česku i zahraničí? Korespondenční soutěž pro studenty SŠ konající se od října do dubna je právě pro tebe. Počítají se 4 série příkladů s různým zaměřením a první 3 výherci získají přijetí na ECON MUNI bez přijímaček.

  Přejit na web akce
 • SOČ: Středoškolská odborná činnost
  celoročně

  Je jedno, jestli Tě baví matematika, biologie nebo něco úplně jiného. Několik měsíců budeš přemýšlet, bádat, experimentovat, psát, konzultovat se školitelem. SOČ je zkrátka soutěž středoškoláků v řešení odborných problémů v 18 vědních oborech.

  Přejit na web akce
 • Bohatství Země
  září–březen

  Multioborová soutěž tematicky zaměřená na těžbu nerostných surovin. Zaměřuje se na ekonomickou výhodnost těžby strategických surovin a sociální dopady těžby na životní prostředí. Účastníci budou pracovat s daty ze světových ekonomických databází.

  Přejit na web akce
 • TouchEcon
  celoročně

  Chceš si zkusit, jaké je studovat na vysoké škole? Projekt pro studenty SŠ ti umožňuje studovat vybrané předměty na ECON MUNI. Pokud úspěšně složíš 2 zkoušky, přijmeme tě bez přijímaček a absolvované předměty ti uznáme!

  Přejit na web akce

O akcích

Tento web sdružuje akce Přírodovědecké fakulty, Fakulty informatiky a Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity pro středoškoláky. Můžeš na něm najít například korespondenční semináře nejrůznějších oborů, kroužky, workshopy, soutěže, letní školy a mnoho dalšího. Akce jsou k dispozici také ve formě brožury. Akce na tomto webu se čas od času mění, historii webu lze nalézt v gitovém repozitáři.

Tuto stránku spravuje Spolek přátel severské zvěře FI MU.
Chceš-li změnit údaje u svojí aktivity uvedené na tomto webu, uprav je v správcovské tabulce a napiš na prostredoskolakyloskarlos@fi.muni.cz.

Použité fotografie jsou z archívu jednotlivých akcí a archívu PřF a FI.

Design: Adéla Stopka, technická realizace: Honza Horáček, zpracování dat: Martin Ukrop.