• Seminář ekonomických mozků
  říjen–duben

  Zajímáš se o ekonomické dění v Česku i zahraničí? Korespondenční soutěž pro studenty středních škol probíhající od října do dubna je právě pro tebe. Počítají se celkem čtyři série příkladů s různým zaměřením.

  Přejít na web akce
 • SOČ: Středoškolská odborná činnost
  celoročně

  Je jedno, jestli tě baví matematika, biologie nebo něco úplně jiného. Několik měsíců budeš přemýšlet, bádat, experimentovat, psát, přepisovat, konzultovat se školitelem. SOČ je soutěž středoškoláků v řešení odborných problémů v 18 vědních oborech.

  Přejít na web akce
 • Bohatství Země
  září–březen

  Multioborová soutěž tematicky zaměřená na těžbu nerostných surovin. Zaměřuje se na ekonomickou výhodnost těžby strategických surovin a sociální dopady těžby na životní prostředí. Účastníci budou pracovat s daty ze světových ekonomických databází.

  Přejít na web akce
 • TouchEcon
  celoročně

  Chceš si zkusit, jaké je studovat na vysoké škole? Projekt pro studenty středních škol ti umožňuje studovat vybrané předměty na ESF MU. Pokud úspěšně složíš dvě zkoušky, přijmeme tě bez přijímaček a absolvované předměty ti uznáme!

  Přejít na web akce

O akcích

Tento web sdružuje akce Přírodovědecké fakulty, Fakulty informatiky a Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity pro středoškoláky. Můžeš na něm najít například korespondenční semináře nejrůznějších oborů, kroužky, workshopy, soutěže, letní školy a mnoho dalšího. Akce jsou k dispozici také ve formě brožury.

Tuto stránku spravuje Spolek přátel severské zvěře FI MUNI.
Chceš-li změnit údaje u svojí aktivity uvedené na tomto webu, uprav je v správcovské tabulce a napiš na zverinec-loskarlosvybor@fi.muni.cz.

Použité fotografie jsou z archívu jednotlivých akcí a archívu PřF a FI.

Design: Adéla Miklíková, technická realizace: Honza Horáček, zpracování dat: Martin Ukrop.